2016 North American International Division Champions League hra v Los Angeles Home Depot Center stadionu boji proti oběma minulé sezóně francouzských mistrů Paris Saint-Germain a Premiership vítězi Leicester City týmu. Nakonec, Paris Saint-Germain 4-0 vítězství nad Leicester City, udělal warm-up zápas tři herní vítězná série. V první polovině, Cavani prasknout náskok, v rámci Echo jednoduše vystřelit míč do. Jednoduché boční bitvy z lavičky Lucas a Eduardo třešničkou na dortu, Paříž, 4-0 vítězství nad Leicester City Ho, aby se zahřívací zápas tři v Fotbalfifa.com.

Jen dostat své PSG Domácí dres 2016/17 levně tady! Větší Paris ukázat styl špičkové týmy v předchozích dvou Mezinárodního Poháru mistrů, byly stejné skóre 3-1 vítězství nad Interem Milán a Real Madrid, a klade 1-1 remíza s Leicester City Kyle zvláštní lidi. Francouzská a titulní showdown anglické Premier League, Paris Saint-Germain, aby odstranění hlavní, jako jediný šíp Cavani, Pastore a Di Maria za sebou v záloze.

Za prvé poloviny, první, kick-off z Paris Saint-Germain, oni byli na cestě na sobě červený závodní oblek. Prvních 13 minut, Mary projít, Cavani na zadním interferenční zástrčka obránce nezasáhl míč. Prvních 17 minut, Di Maria v rohu najít přesné místo na přepadení po Motta, jehož hlavička udeřil sloupec široký. 25 minut, Leicester City záložník snížil uvnitř pokutového území Amati Echo, rozhodčí rozhodující pokutový kop, Cavani trest blázen malé Schmeichel.