Francie Euro 2016 Skupina A první kolo zápas proti Švýcarsku Albánii. Za prvé poloviny, švýcarský obránce Sal záhlaví skóre, Albánie kapitán Fabio dvě žluté na červenou pod trestem. Druhá polovina, obě strany žádné úspěchy. Celkově konec hry, švýcarský tým porazit Albánie 1-0, otvírák Evropský pohár.Fotbalové Dresy Euro 2016 levně je horká prodej.

Rui v historii mezinárodních A-class událostí, celkem šestkrát obě strany se střetnou rekord, Švýcarsko 5 výher a 1 neporažený, jen 11 gólů připustil jen čtyři cíle. Kde poslední tři setkání, všichni Švýcarska porazili Albánii. Poslední boj byl v roce 2013 Kvalifikace MS, kdy Albánie prohrál 1-2 doma ve Švýcarsku.

První 2 minuty, levá strana Švýcarska vyhrál příležitosti rohový kop, Rodriguez vezme roh, první bod je vrchol albánských hráčů. První čtyři body, projít do pole na pravé straně k vyzvednutí míč mimořádná po Rodriguez je zablokována. Prvních 5 minut, Švýcarsko příležitost získat správné roh, rohový kop, hlavička Funchal skóre, Švýcarsko, aby se sen začít 1-0 v Albánii, míč v historii Evropského poháru ve Švýcarsku, vstřelil nejrychlejší čas brány. Prvních 13 minut, Funchal vytrhávání Lun Yani byla rezervována a Albánie také získal volný kop, opustil omezenou oblast, velký Zaka trest do vápna, to je dát švýcarského brankáře.Fotbalové Dresy Albánie Euro 2016 je navržen v módě.